© 2023 by Closet Confidential. Proudly created with Wix.com

Hayatınızı Dönüştürmek İster Misiniz?

Yaşamınız ile ilgili tatmin olmadığınız alanlar mı var? %100 potansiyelinizde yaşadığınız bir hayat mümkün. 

Hayatınızı Paylaşmak İster Misiniz?

Hayalinizdeki romantik ilişkiyi yaratmak sizin elinizde. Ne de olsa hayat paylaşınca güzel.  

Ekip Çalışmasına İnanıyor Musunuz? 

Her ekip en zayıf halkası kadar güçlüdür. Uyumlanıp başarıya koşmak hayal değil. 

 

BİREYSEL KOÇLUK

    Bireysel koçluğun amacı danışanın dönüşüm yaşamasını sağlamaktır. Bu hedefe yönelik olarak koçluk ilişkisi öncelikle iki saatlik bir tanıma seansı ile başlar. Bu seansta kişinin hayatının koçluk ilişkisinin başladığı an itibariyle bir fotoğrafı çekilir. İki saatlik bu seansın ardından en az iki haftada bir, en fazla haftada bir, kişinin isteğine bağlı olarak bir saatlik seanslar yapılır.

    Bu seansların sessiz ve dikkat dağılmasına yol açmayacak ortamlarda yapılıyor olması büyük önem arz eder. Koç-danışan ilişkisinin süresi danışan ile koçun ortak kararı ile alınır ve her danışan için gelişimlerine göre farklılık gösterir.

    Seanslar, İstanbul dışında yaşayan ya da tercihini bu yönde kullanan danışanlar için telefonda ya da internet ortamında da verilmektedir.

     Dil olarak Türkçe ya da İngilizce seçim yapma şansınız bulunmaktadır.  

 

İLİŞKİ KOÇLUĞU

    İlişki koçluğunun amacı, romantik bir ilişki içerisinde olan bir çiftin uyumlanma sürecinde onlara destek olmaktır. İlişkiyi oluşturan bireylerin kendilerini ifade ediş biçimleri, kullandıkları sevgi dilleri, ihtiyaçları ve partnerleri ile ilgili inanç ve düşüncelerini inceler.  İlişkinin yapısına göre bir kadın-bir erkek, iki kadın ya da iki erkek ile karşılıklı olarak minimum 2 saatlik seanslar halinde yapılır.

    Çiftin tercihleri doğrultusunda en fazla haftada 1 ve en az iki ayda 1 olacak şekilde ayarlanır. İlk seans sadece yüz yüze yapılmaktadır. İlerleyen seanslar için telefon ya da internet ortamında koçluk isteğe bağlı olarak verilmektedir. 

    Seanslar tercihinize göre Türkçe ya da İngilizce yapılmaktadır. 

 

EKİP KOÇLUĞU

    Ekip koçluğunun amacı bir ekibi oluşturan danışanların birbirleri ile olan iletişimlerini en üst düzeye taşıyarak ekibin performansını ve verimliliğini artırmaktır. Danışanların takım içerisindeki pozisyonları, bireysel güçleri ve gelişim gösterebilecekleri alanlar belirlenir. Verimliliğin ve potansiyelin önüne geçen noktalar tespit edilir. Ekibi oluşturan bireylerin motivasyon eksikliği yaşadıkları konularda sağlıklı geribildirim ve destek şemaları oluşturulur. 

    Seanslar ekibinizdeki kişi sayısına göre ayda en az bir kez, minimum beş saatlik süre dilimlerinde düzenlenmektedir. Sadece yüz yüze ve ekibin çalışma alanlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

    Tercihinize göre Türkçe ya da İngilizce yapılmaktadır.